Oferta

Klienci przychodzący do firm, w których znajduje się ozdobne akwarium z lepszym nastawieniem podchodzą do interesów, są bardziej otwarci, czują się bardziej zrelaksowani przed spotkaniami biznesowymi.

W bankach i firmach doradztwa finansowego zbiorniki akwariowe zwracają uwagę klientów i zawsze wywołują pozytywne emocje z miejscem, do którego przybyli zawiązywać udane kontrakty.

oferta

Zadbany zbiornik przyciąga wzrok każdego klienta, jest również powodem do dumy jego właściciela. Wpływa to także dodatnio na wydajność i jakość pracy.

co oferujemy?

Projekty indywidualne

Podczas projektowania i realizacji naszym celem jest nie tylko zapewnienie, by elementy kompozycji odwzorowały naturę podwodnego świata, ale aby jej styl jak najlepiej odpowiadał gustowi i wrażliwości estetycznej Klienta oraz architekturze i aranżacji przestrzeni, w której znajduje się zbiornik.

Technologię

Dla osiągnięcia jak najlepszego efektu artystycznego używamy do budowy akwarium najlepszych materiałów i najskuteczniejszych rozwiązań technicznych takich jak marki ADA.

Technologia światła, precyzyjnie imitujšce widmo słońca tropikalnego, własne systemy uzdatniania wody, systemy ciągłej filtracji i podmiany wody - to tylko niektóre z rozwiązań, które pomagają nam utrzymać zbiornik w doskonałej kondycji.

Serwis i opiekę nad rybkami

Naszym Klientom gwarantujemy pełny serwis zbudowanych przez nas zbiorników, prowadząc stałą opiekę nad środowiskiem fauny i flory.

Jesteśmy w stanie wziąć na siebie wszystkie obowiązki związane z trwałym utrzymaniem dobrej kondycji i pięknego wyglądu zbiornika.

Góra strony
akwarium naturalne